Aromaterapi Okulu

1 Aralık 2023
Aromaterapi Okulu

Aromaterapi Okulu 2023 yılında kurulmuş, Türkiye’nin farklı eczacılık alanlarında görev yapan eczacılardan oluşan bir topluluktur. Aromaterapi Okulu sektörde alanında uzman akademisyenleri ve eczacıları bünyesinde bulundurmaktadır. Aromaterapi Okulu, eğitim hayatında aromaterapiye ilgi duyan doktorların, eczacıların ve bu fakülte öğrencilerinin güncel ve güvenilir bilgiye doğru kaynaktan ulaşımını sağlayarak bu alanda tam donanımlı olmalarını hedefler.

Toplum için en yakın sağlık danışmanı olan eczacıların bu alanda yetkin olmaları ile tüketici, aromaterapi alanında doğru kaynaklardan bilgiye ulaşır ve daha sağlıklı ve bilinçli bir toplum oluşur. Günümüzdeki sorunların farkında olan Aromaterapi Okulu, güncel araştırmalara dayanan eğitimleri ve özenle hazırlanmış eğitim programıyla birlikte katılımcılara kapsamlı bir eğitim sunar.

Eczane içerisindeki aromaterapiyi en etkili şekilde kullanmak, güncel bilgilere erişmek, esansiyel yağlar ve elde edildikleri bitkileri öğrenmek, objektif bir şekilde ürün ve markalara hakim olmak,satış stratejilerini öğrenmek ve daha pek çoğu için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

 

 

 

Reklam